8 PROSTYCH KOLORÓW ZIEMI DO TWOJEGO MIESZKANIA.

8 PROSTYCH KOLORÓW ZIEMI DO TWOJEGO MIESZKANIA.

W naszym badaniu, mówiliście głośno i wyraźnie o tym, jakie kolory pasują do waszej wyobraźni: odcienie ziemi. Ale gdy nie są zrobione prawidłowo, naturalna kolorystyka może być ostatecznym niepowodzeniem. Nasze ziemne palety kolorów powinny być inspiracją, aby Twoje mieszkanie nie stało się niekończącym się morzem nudnego beżu.
Jeśli nie wiesz, czym właściwie jest ton ziemi, to jest to całkiem prosta koncepcja. Pomyśl o tym jako o spektrum kolorów zainspirowanych samą Matką Naturą. Każdy kolor, który widzisz na zewnątrz – od ciemnobrązowej kory drzewa po zieloną trawę – to wszystko jest rodziną kolorów ziemi.

Kolory ziemi są preferowane przez większość najemców, prawdopodobnie z kilku różnych powodów. Po pierwsze, łatwo je połączyć z innymi kolorami.
Wskazówka: tony ziemi mają tendencję do tworzenia ciemnej przestrzeni. Upewnij się, że jest dużo światła, aby uniknąć nadmiernie dramatycznego wyglądu i samopoczucia.
Jeśli nie masz pewności, jak mieszać odcienie ziemi z jaśniejszymi kolorami, przetestuj je za pomocą akcesoriów. Dzięki poduszkom można łatwo sprawdzić, które kolory działają, a które nie.

Szybka wymiana w sklepie jest łatwiejsza w przeciwieństwie do wymiany farby.

Pomysły na pomieszczenia.


Kolejną zaletą wyboru tonów ziemi do wyposażenia mieszkania jest to, że stworzy ono prawdziwie ponadczasowy wygląd. Modny szmaragdowy zielony lub różowo-fioletowy może dziś wyglądać dobrze, ale czy będziesz miał ochotę, aby wymienić się nim za każdym razem na inny kolor?
Jednym z podejść, które można spróbować, jest wykorzystanie wielu odcieni tonów ziemi w jednym pomieszczeniu. Dzięki zakresowi od ciemnego do jasnego, unikniesz typowego i przewidywalnego rozmazania. Jadalnia wykorzystuje rodzinę tonów ziemi.

Oto kolejny przykład jak używać wielu tonów ziemi. W poszukiwaniu odpowiednich kolorów należy pamiętać, że brąz to dopiero początek. Jeśli utknęliście w wyborze odcieni, pamiętajcie o tym, że wasze opcje są nieskończone. Khaki, glina, pszenica, espresso, palona pomarańcza, złoto, miód, terakota, karmel, rdza i czekolada to tylko niektóre odmiany brązu, które mogą wzbudzić zainteresowanie.

Tony ziemi wykraczają jednak daleko poza brązową rodzinę. Odcienie zieleni również należą do tej kategorii. Pokój jest doskonałym przykładem, jak można użyć akcesoriów takich jak sztuka ścienna, aby dodać odrobinę koloru w swoim mieszkaniu.
Kto mówi, że nie jest łatwo być ekologicznym? Od limonki i oliwki do mięty, zielony jest naturalną alternatywą dla doskonale stonowanego pomieszczenia.
W przypadku stosowania wszystkich tonów ziemi w jednym pomieszczeniu, ważne jest, aby nie zgubić pomieszczenia. Unikaj nijakich tematów, mieszając różne faktury, wzory i detale. Sztuka ścienna, meble i tkaniny pomagają wyeksponować pomieszczenie.

Powiązane posty

Napisany przez Tomasz Fankowski | 25 lipca 2018
NIE ZAPOMNIJ O TYCH POZYCJACH W BUDŻECIE RUCHOMYM!
Istnieje wiele pozycji do zapamiętania, jak tworzyć budżet po przeprowadzce. Korzystając z tego pięciostopniowego przewodnika, zastanów się nad możliwymi pozycjami w budżecie ruchomym - i upewnij się, że żadne ważne...
Napisany przez Tomasz Fankowski | 24 lipca 2018
ABY WYNAJĄĆ SAMOCHÓD, WYKONAJ NASTĘPUJĄCE KROKI.
Jeśli planujesz przeprowadzkę na własną rękę, znalezienie odpowiedniego pojazdu jest z pewnością jednym z głównych zadań na przyszłość. Znajdź mieszkanie. Znalezienie właściwego mieszkania, może przerwać pracę w przeprowadzce, dlatego należy...
Napisany przez Tomasz Fankowski | 6 czerwca 2018
Adaptacja projektu przy pozwoleniu na budowę
Adaptacja projektu budowlanego polega na dostosowaniu go do warunków terenowych oraz naniesieniu zmian przez uprawnionego architekta, zazwyczaj na życzenie inwestora. Adaptacja projektu jest jednym z głównych etapów prowadzących do uzyskania...